Taneční vlna

IMG_5802

V minulém prázdninovém týdnu proběhl naší školou organizovaný příměstský tábor s názvem Taneční vlna, který byl tematicky zaměřený na pohádku Malá mořská víla. Všechny účastnice tábora se proměnily v mořské panny, které společně zažívaly nezapomenutelná sesterská dobrodružství. Kromě tvořivých aktivit a výzev se věnovaly především tanci. Ocitly se například na slunném ostrově Kuba, kde se učily základy energické Salsy. Jiný den cestovaly zase do Kolumbie, odkud pochází dynamická Zumba. Věříme, že jim tábor přinesl spoustu radosti, zážitků a nezapomenutelných tanečků. Děkujeme všem za účast a už teď se těšíme na příští rok!